www.bidmonfa.com              index-web              bidmonfa@bidmonfa.com

 

                

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

INFORMACIÓ  -  CATALUNYA  -  MUNDIAL

____________________________________________________________________________________________________________

 

INFORMACIÓ JUGADORS

____________________________________________________________________________________________________________

 

*

 

PROPERS CAMPIONATS A CATALUNYA

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DEL POBLE SEC

 

         Barcelona (Barcelonès) 

         22 juny - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - PLATJA D’ARO

 

         Platja d’Aro (Baix Empordà)

         22 juny - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

         Resultat 2023

 

         Campió   ILYA LEMESHEV

         Sots-Campió   JUAN M. SÁNCHEZ

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE LLINARS

 

         Llinars del Vallès (Vallès Oriental) 

         25 juny - 3 juliol - 17:00 - 90’+30’’

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Ràpides

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  GERARD AYATS

         Sots-Campió  -  YURI SOLODOVNICHENKO

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE TORREDEMBARRA

 

         Torredembarra (Tarragonès) 

         29 juny - 7 juliol - 16:30 - 09:30 - 90’+30’’

 

         Informació campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  JOSEP A. LACASA

         Sots-Campió  -  ROBERT ALOMÀ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - FIGUERES

 

         Figueres (Alt Empordà)

         29 juny - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  ILYA LEMESHEV

         Sots-Campió  -  ÀNGEL MAYOR

 

 

           

 

     OBERT ACTIU CIUTAT DE MOLLERUSSA

 

         Mollerussa (Pla d’Urgell) 

         30 juny - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  KAREN H. GRIGORYAN

         Sots-Campió   RAVEN STURT

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE BARBERÀ

 

         Barberà del Vallès (Vallès Occidental)

         4 - 12 juliol - 17:00 - 90’+30’’

 

         Informació general

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  BRIAN S. ESCALANTE

         Sots-Campió  -  JAIME A. CUARTAS

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - SANT GREGORI

 

         Sant Gregori (Gironès)

         6 juliol - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  FRANCESC X. SAURINA

         Sots-Campió  -  JUAN A. GARCÍA

 

 

           

 

     OBERT ACTIU VILA DEL VENDRELL

 

         El Vendrell (Baix Penedès)

         13 juliol - 10:00 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  OLEXIY BILYCH

         Sots-Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL SANT MARTÍ

 

         Barcelona (Barcelonès) 

         13 - 21 juliol - 16:30 - 9:30 - 90’+30’’

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Ràpides

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  BRIAN S. ESCALANTE

         Sots-Campió  -  ANDREI MACOVEI

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - BLANES

 

         Blanes (Selva)

         13 juliol - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - GERUNDA

 

         Girona (Gironès)

         20 juliol - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió   ILYA LEMESHEV

         Sots-Campió   LEO VALLE

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL VILA DE SITGES

 

         Sitges (Garraf) 

         22 - 30 juliol - 16:30 - 9:30 - 90’+30’’

 

         Informació general

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  DYLAN I. BERDAYES

         Sots-Campió  -  MARIO N. VILLANUEVA

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU CIUTAT D’OLOT

 

         Olot (Garrotxa) 

         28 juliol - 10:00 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  FRANCISCO VALLEJO

         Sots-Campió  -  JOSÉ GONZÁLEZ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     ACTIU VILA DE SÚRIA - MEMORIAL JOAQUIM CATALÀ

 

         Súria (Bages) 

         29 juliol - 09:30 - 10’+2’’

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  Classificació

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

         Sots-Campió  -  VICENÇ ESPLUGAS

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BADALONA

 

         Badalona (Barcelonès) 

         2 - 10 agost - 17:00 - 16:30 - 90’+30’’

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  OMAR ALMEIDA

         Sots-Campió  -  KUNDU KAUSTUV

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL LA POBLA DE LILLET

 

         La Pobla de Lillet (Berguedà) 

         2 - 10 agost - 17:00 - 10:00 - 90’+30’’

 

         Informació general

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  YURI SOLODOVNICHENKO

         Sots-Campió  -  FERNANDO VALENZUELA

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - SANTA EUGÈNIA

 

         Girona (Gironès)

         3 agost - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  VIKTOR MOSKALENKO

         Sots-Campió  -  ABEL LÁZARO

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - PALAFRUGELL

 

         Palafrugell (Baix Empordà)

         10 agost - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU MIQUEL MAS DE FIGUERES

 

         Figueres (Alt Empordà) 

         11 agost - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

         Sots-Campió  -  ERNESTO J. FERNÁNDEZ

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE SANT ADRIÀ

 

         Sant Adrià de Besòs (Barcelonès) 

         11 - 19 agost - 17:00 - 09:30 - 90’+30’’

 

         Informació general

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  KUNDU SUBHAYAN

         Sots-Campiona  -  ÁNGELA M. FRANCO

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - MONTGRÍ

 

         Torroella de Montgrí (Baix Empordà) 

         26 agost - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  ARNAU SÁNCHEZ

         Sots-Campió  -  JUAN A. GARCÍA

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE SANTS

 

         Barcelona (Barcelonès) 

         23 agost - 1 setembre - 16:30 - 09:30 - 90’/40m+30’+30’’

 

         Informació general

 

         Grup - A

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Grup - B

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Grup - C

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  ELHAM AMAR

         Sots-Campió  -  ALBERTO DAVID

 

         Historial campionat

 

 

            

         Josep Roca

 

     OBERT ACTIU MEMORIAL JOSEP ROCA

 

         Vic (Osona) 

         7 setembre - 10:30 - 16:30 - 15’+5’’

 

         Resultat 2023

 

         Campió   MARC NARCISO

         Sots-Campió   GERARD AYATS

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - OLOT

 

         Olot (Garrotxa) 

         7 setembre - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió   ABEL LÁZARO

         Sots-Campió   ILYA LEMESHEV

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DE PUIGPELAT

 

         Puigpelat (Alt Camp) 

         8 setembre - 09:30 - 16:30 - 15’+5’’

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  ALEXEI SHIROV

         Sots-Campió  -  JOSÉ GONZÁLEZ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

 

         Sabadell (Vallès Occidental) 

         11 setembre - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Resultat 2023

 

         Campió   MARC NARCISO

         Sots-Campió   PERE GARRIGA

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU VILA DE SANTPEDOR

 

         Santpedor (Bages) 

         14 setembre - 15:30 - 10’+5’’

 

         Informació campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  TOMÁS V. SOSA

         Sots-Campió  -  JORDI MAGEM

 

 

           

 

     ACTIUS DE GIRONA - CULONGE I SANT ANTONI

 

         Calonge i Sant Antoni (Baix Empordà)

         14 setembre - 10’+3’’

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2023

 

         Campió   ILYA LEMESHEV

         Sots-Campió   ARNAU CLOT

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DE VALLFOGONA DE BALAGUER

 

         Vallfogona de Balaguer (Noguera) 

         15 setembre - 10:00 - 16:00 - 15’+5’’

 

         Informació campionat

 

         Partides en directe 

 

         Resultat 2023

 

         Campió  -  YURI SOLODOVNICHENKO

         Sots-Campió  -  TOMÁS V. SOSA

 

         Historial campionat