www.bidmonfa.com              index-web              bidmonfa@bidmonfa.com

 

                

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

INFORMACIÓ  -  CATALUNYA  -  MUNDIAL

____________________________________________________________________________________________________________

 

                                 *

 

                PROPERS CAMPIONATS A CATALUNYA

 

 

           

 

     OPEN INTERNACIONAL DE TORREDEMBARRA

 

         Torredembarra (Tarragonès), 2 - 10 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants   Rondes   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  FRANCESC X. FARRAN                               Sots-Campió  -  ARIAN GONZALEZ

 

 

         

 

     TORNEIG ESTIUENC D’ESCACS LLAMPEC - SUBS

 

         Cervera (Segarra), 2 juliol

 

         Circular campionat

 

 

         

 

     TORNEIG ACTIU DE SANT GREGORI

 

         Sant Gregori (Gironès), 2 juliol

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

 

           

 

     TORNEIG DE RAPIDES FESTA MAJOR D’ESPARREGUERA

 

         Esparreguera (Baix LLobregat), 2 juliol

 

         Circular campionat

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE BARBERA

 

         Barberà del Vallès (Vallès Occidental), 4 - 12 juliol

 

         Circular campionat

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  KAREN H. GRIGORYAN                               Sots-Campió  -  MARC NARCISO

 

 

            

 

     OBERT DE SANT GREGORI

 

         Sant Gregori (Gironès), 4 - 9 juliol

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

 

         

 

     TORNEIG DE RAPIDES FESTA MAJOR DE PALLEJA

 

         Pallejà (Baix LLobregat), 9 juliol

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI

 

         Barcelona (Barcelonès), 13 - 21 juliol

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació  - 

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Blitz  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  KIDAMBI SUNDARARAJAN                         Sots-Campió  -  KAREN H. GRIGORYAN

 

 

           

 

     OPEN INTERNACIONAL VILA DE SITGES

 

         Sitges (Garraf), 22 - 30 juliol

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació  - 

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  JOHAN SALOMON                                      Sots-Campió  -  KAREN H. GRIGORYAN

 

 

           

 

     CAMPIONAT TERRITORIAL ACTIUS DE GIRONA - CALDEC

 

         Caldes de Malavella (Selva), 23 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

 

         

 

     TORNEIG ESTIUENC D’ESCACS LLAMPEC - FEDERATS

 

         Cervera (Segarra), 23 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT D’OLOT

 

         Olot (Garrotxa), 31 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  FERNANDO PERALTA                                 Sots-Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

 

 

           

 

     OPEN INTERNACIONAL D’AMPOSTA

 

         Amposta (Montsià), 1 - 7 agost

 

         Informació general

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  RUFINO CAMARENA                                   Sots-Campió  -  JORGE A. GONZALEZ

 

 

           

 

     FESTIVAL D’ESCACS SANTA EUGENIA DE TER

 

         Girona (Gironès), 1 - 5 agost

 

         Informació general

 

         Obert  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Edats  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         LLampec  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BADALONA

 

         Badalona (Barcelonès), 2 - 10 agost

 

         Circular campionat

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació  - 

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació  - 

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  FERNANDO PERALTA                                 Sots-Campió  -  TIGRAN K. HARUTYUNIAN

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL LA POBLA DE LILLET

 

         La Pobla de Lillet (Berguedà), 2 - 10 agost

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  LAZARO LORENZO                                      Sots-Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

 

 

           

 

     OBERT MIQUEL MAS DE FIGUERES

 

         Figueres (Alt Empordà), 11 - 18 agost

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup C  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  AXEL BACHMANN                                       Sots-Campió  -  LEVAN AROSHIDZE

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE SANTS

 

         Barcelona (Barcelonès), 19 - 28 agost

 

         Informació general

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  KACPER PIORUN                                        Sots-Campió  -  ROMAIN EDOUARD

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE SABADELL

 

         Sabadell (Vallès Occidental), 1 - 9 setembre

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup C  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Blitz  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  LEVAN AROSHIDZE                                     Sots-Campió  -  KEVEL OLIVA

 

 

           

 

     OBERT D’ESCACS ACTIUS VILA DE SANTPEDOR

 

         Santpedor (Bages), 10 setembre

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  FERNANDO PERALTA                                 Sots-Campió  -  JAIME A. CUARTAS

 

 

           

 

     DIADA DE L’11 DE SETEMBRE D’ESCACS ACTIUS

 

         Sabadell (Vallès Occidental), 11 setembre

 

         Informació general

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  PERE GARRIGA                                          Sots-Campió  -  CAMILO E. GOMEZ

 

 

           

 

     OPEN D’ESCACS RAPIDS DE L’ESCOLA D’ESCACS D’OSONA

 

         Vic (Osona), 17 setembre

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  CAMILO E. GOMEZ                                     Sots-Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

 

 

           

 

     OPEN INTERNACIONAL ACTIU DE VALLFOGONA DE BALAGUER

 

         Vallfogona de Balaguer (Noguera), 18 setembre

 

         Informació campionat

 

         Resultat 2015

 

         Campió  -  KAREN MOVSZISZIAN                                Sots-Campió  -  ARIAN GONZALEZ

 

         Historial campionat