www.bidmonfa.com              index-web              bidmonfa@bidmonfa.com

 

 

                                                           

 

                                                            Música  /  Music                                   bid monfà                                                       Ofertes Pikolin a bid monfà

 

                                                                                                                                                           

 

                                  INFORMACIÓ PROVÍNCIA DE LLEIDA

 

                                                                                         Informació  -  Mundial  -  Catalunya    /   Historial campionats provincials de LLeida

 

                                                                                     Clubs   /   Elo   /   Elo live + 2700   /   Càlcul de l’elo   /   Partides província   /   En memòria

                                    ______________________________________________

 

                                          COMENTARIS SOBRE ELS ESCACS A LA NOSTRA PROVÍNCIA

 

                               AL FACEBOOK AMB REGISTRE  -   *  AMB ANÒNIM

 

                                                               TWITTER

                                    ______________________________________________

 

                                                   PROPERS CAMPIONATS

                                    ______________________________________________

 

 

                                                                                                                                                            

 

                                          OBERT D’ESCACS CIUTAT DE LLEIDA

 

                                                                                   LLeida (Segrià),  6 novembre - 18 desembre

 

                                                                                                           Circular campionat

 

                                                                                                                                           

 

                                                               Campió  -  ALEJANDRO BARBERO                 Sots-Campió  -  JOAN TREPAT

 

                                                                    Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  Classificació

 

                                                                                                             Classificació final

 

                                               1   Alejandro Barbero      6’5

                                               2   Joan Trepat             6

                                               3   Raul Diaz              4’5

                                               4   Ferran Solé            4’5

                                               5   Edgar Solé             4’5

                                               6   Jaume Rodon             4

                                               7   Emili Ortoneda          4

                                               8   Miquel A. Aribau        4

                                               9   Guerau Masagué          4

                                              10   Jordi Bedoya            4

                                              11   Jordi Cots              4

                                              12   Alex Ghenghiu           4

                                                   T-27

 

                                                                                                                Resultat 2013

 

                                                               Campió  -  JOAN TREPAT                  Sots-Campió  -  JOSE MA. RODRIGUEZ

 

 

                                                  

 

                                         TORNEIG SOLIDARI MARATO DE TV3

 

                                                                                                LLeida (Segrià),  14 desembre

 

                                                                                                         Informació campionat

 

                                                                                                                                          

 

                                                                      Campió  -  JOSEP OMS                       Sots-Campió  -  RAMON MONFA S.

 

                                                              Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

                                                                                                           Vídeos  *  *  *

 

 

                                                                

 

                                 CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUT

 

                                                                                  Tornabous (Urgell),  5 octubre - 30 novembre

 

                                                                                                         Participants i resultats

 

                                                                                                                                          

 

                                                                   Campió  -  ALBERT RAMON                       Sots-Campió  -  JOAN TREPAT

 

                                                         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació  - 

 

                                                                                                             Classificació final

 

                                               1   Albert Ramon           7’5

                                               2   Joan Trepat             7

                                               3   Alejandro Barbero       7

                                               4   Israel Campos          6’5

                                               5   Joan Gensana           6’5

                                               6   Joshua Solani          6’5

                                               7   Ramon Verdés            6

                                               8   Roger Cortiella         6

                                               9   David Monell            6

                                              10   Daniel Llavall          6

                                              11   Ramon Monfà S.          6

                                              12   Albert Palau            6

                                              13   Josep Arnillas          6

                                                   T-76

 

                                                                                  Fotos al...     FACEBOOK  -  www.bidmonfa.com

 

                                                                                                                     Vídeo

 

                                                                                                                Resultat 2013

 

                                                               Campió  -  ALEJANDRO BARBERO                  Sots-Campió  -  JOAN TREPAT

 

                                                                                                                     Vídeo

 

                                                                                                           Historial campionat

 

 

                                                                                                                                                        

 

                                                                   25-11-2014 -  Mor  -  Antonio Batlle

 

 

                                                                                                                                                       

 

              ELS MILLORS JUGADORS DE LA DELEGACIÓ DE LLEIDA  -  OCTUBRE 2014

 

                                          1   Oscar De La Riva       2549  =
                                              Aramis Alvarez         2549  =
                                          3   Sandro Pozo            2539  =
                                          4   David R. Norwood       2525  =
                                          5   Eric Prie              2467  =
                                          6   Guillem Baches         2428  -  1
                                          7   Joan Trepat            2419  +  9
                                          8   Alejandro Barbero      2415  + 24
                                          9   Lluís Mª Castany       2414  =
                                         10   Albert Ramon           2400  +  1
                                              T-100

 

 

                                                                                                                     

 

                                  OBERT D’ESCACS ACTIUS CIUTAT DE CERVERA

 

                                                                                             Cervera (Segarra), 27 setembre

 

                                                                                                           Circular campionat

 

                                                                                                                                           

 

                                                                  Campió  -  ARIAN GONZALEZ                      Sots-Campió  -  JOAN TREPAT

 

                                                                 Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

                                                                                                             Classificació final

 

                                               1   Arian González         7’5

                                               2   Joan Trepat            6’5

                                               3   Vicenç Esplugas         6

                                               4   Pedro Zurano            6

                                               5   Alejandro Barbero      5’5

                                               6   Francesc Fernàndez     5’5

                                               7   Ferran Solé            5’5

                                               8   Marc Balcells          5’5

                                                   T-50

 

                                                                                                                Resultat 2013

 

                                                                Campió  -  FCO. JAVIER GARCIA                  Sots-Campió  -  JOAN TREPAT

 

                                                                                                           Historial campionat

 

 

                                                                                                                                                          

 

                      OPEN INTERNACIONAL ACTIU DE VALLFOGONA DE BALAGUER

 

                                                                           Vallfogona de Balaguer (Noguera), 20 - 21 setembre

 

                                                                                                         Informació campionat

 

                                                                                                                                             

 

                                                                Campió  -  KAREN MOVSZISZIAN                Sots-Campió  -  MARC NARCISO

 

                                                     Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  Classificació

 

                                                                                                             Classificació final

 

                                               1   Karen Movsziszian       9

                                               2   Marc Narciso           8’5

                                               3   Levan Aroshidze         8

                                               4   Robert Alomà            8

                                               5   Jose A. Guerra          8

                                               6   Jorge A. González      7’5

                                               7   Joan Mellado           7’5

                                               8   Alejandro Barbero      7’5

                                               9   Víctor M. Vehí         7’5

                                                   T-74

 

                                                                                                                Resultat 2013

 

                                                                 Campió  -  JOAN MELLADO                   Sots-Campió  -  ARTURO VIDARTE

 

                                                                                                           Historial campionat

 

 

                                                                                                                   

 

                                     CAMPIONAT DE RÀPIDES VILA D’ALMENAR

 

                                                                                              Almenar (Segrià), 21 setembre

 

                                                                                                         Informació campionat

 

                                                                                                                                          

 

                                                                   Campió  -  RAMON VERDES                     Sots-Campió  -  ISRAEL CAMPOS

 

                                                                                                             Classificació final

 

                                                                                                                Resultat 2013

 

                                                               Campió  -  RAMON MONFA S.                    Sots-Campió  -  ISRAEL CAMPOS

 

 

                                                                                                                     

 

                                       TORNEIG ESCOLAR CIUTAT DE CERVERA

 

                                                                                             Cervera (Segarra), 20 setembre

 

                                                                                                           Circular campionat

 

                                                                                                                                          

 

                                                                       Campió  -  MARC JUAN                     Sots-Campió  -  ROBERT TARRAGO

 

                                                                        Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  Classificació